Logo dell'azienda Goriziana

Kontakti

GORIZIANA S.R.L.

RUKOVODSTVO

Plesnicar Simon – +0039 0481 066918 – simon@goriziana.it
Zavadlav Erica – +0039 0481 066917 – erica@goriziana.it

KOMERCIJALA

Plesnicar Ivan – +0039 0481 066919 – ivan@goriziana.it

OPERATIVNI UREDI

Zago Paola – +0039 0481 066921 – paola@goriziana.it
Berlot Valter – +0039 0481 066913 – walter@goriziana.it
Plesnicar Simon – +0039 0481 066918 – simon@goriziana.it

UPRAVA

Zavadlav Erica – +0039 0481 066917 – erica@goriziana.it

Lupin Tamara – +0039 0481 068210 – tamara@goriziana.it

RECEPTION/SKLADIŠTE

Plesnicar Jana – +0039 0481 066917 – Fax +0039 0481 523303 – jana@goriziana.it
Krivec Goran – +0039 0481 523311 – Fax +0039 0481 523303

PRAVNO SJEDIŠTE

Via Cavalleggeri di Lodi, 14/2 34170 Gorizia

NOVO OPERATIVNO SJEDIŠTE I NOVA SKLADIŠTA

Via Trivigiano, 36 34170 Gorizia 300 m od carinskog parkirališta u Gorici
Tel: 0481.523311
Fax: 0481.523303
Email: info@goriziana.it

Skladište: radno vrijeme NON-STOP 07:00 – 23:00